Türkiye Bilgisayar Mühendisleri ve Programcıları Derneği üyeleri ile ve sivil toplum örgütü olması sebebiyle gerek sektörel gerekse konuya ilgi duyan kişilerle daha yakın iletişim kurmak ve onlarla fikir alışverişi yapmak için 5-10 Eylül 2006 tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia 2006 fuarında 3-441A numaralı alandadır. Sizlerle orada görüşüp tanışmaktan dolayı mutluluk duyarız.

CeBIT Bilişim Eurasia 2006 hakkında CeBIT adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kısaca CeBIT hakkında

Türkiye'yi Avrasya'nın teknoloji başkenti yapma hedefine emin adımlarla ilerleyen CeBIT Bilişim Eurasia, 2006 yılında katılımcılarına fırsata dönüştürebilecekleri pek çok yenilik sunuyor. Değişen pazar dinamikleri, dikey sektörlere yönelik farklılaşan yaklaşımlar ve teknolojik eğilimler doğrultusunda yenilenen CeBIT Bilişim Eurasia, iş ilişkilerini geliştirmek, farklı pazarlara açılmak isteyen profesyoneller için eşsiz bir zemin sunuyor.

Avrasya'nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia, 26.000 metrekarenin üzerindeki net alanda, İş Dünyası, Dijital Yaşam ve Telekomünikasyon olmak üzere 3 ana bölüm ve Gelecek Parkı ile Kamu Sektörü olmak üzere 2 tematik bölüm ile beraber İnovasyon Bölgesi ve YASAD Yazılım Bölgesi olmak üzere 2 özel teşvik bölümünden oluşmaktadır. Fuarın, iş ve günlük yaşamda kullanılan teknolojileri kümeleyen yapısı, bilişimin farklı amaçlara yönelik kullanımını gösterecek şekilde planlanmıştır.

Kurumsal çözümler, ürünlere katma değer sağlayan gömülü teknolojiler ve her büyüklükteki işletmeye yönelik yenilikçi fikirlerin yer alacağı CeBIT Bilişim Eurasia, doğru kitlelerin doğru noktada buluşmasını sağlayacak pek çok projeyle zenginleşiyor. Ticaretin ve bilişimin kalbi, 5-10 Eylül 2006 tarihleri arasında, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından “karar vericileri” ağırlamaya hazırlanan CeBIT Bilişim Eurasia'da atacak.Arkadaşlarına öner